İç Mimarlara Özel

Döşemelik kumaş, duvar kağıdı, perde gibi ürünlerimizi ev, işyeri, , otel, kafe, restaurant, gece kulübü ve yat dekorasyonu gibi projelerinizde değerlendirebilirsiniz. Özellikle bayiliğini yaptığımız perde ve duvar kağıtlarımız sahip olduğu "alev almazlık" sertifikası sayesinde otel projelerinizde size büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Dilerseniz perde tasarım ekibimiz size özel tasarım geliştirebilir veya dekore etmek istediğiniz mekanın ihtiyacına yönelik alternatif öneriler ile çözümler sunabilir.
Kendi bünyemizde bulunan Perde dikiş atölyemiz, tecrübeli duvar kağıdı uygulama ekibimiz, stoklu ithal duvar kağıtlarımız, butik yatak örtülerimiz, %100 Viskon ip perdelerimiz, Ankara'da restaurant ve gece klüplerinde uygulamasını ilk bizim yaptığımız çok farklı zincir perdelerimiz, kısaca bünyemizde bulunan oldukça farklı ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi, bizi tercih eden değerli referanslarımız ile göz önüne almanızı rica eder, sizinle tanışmak ve projelerinizde uzun soluklu işbirliği içerisinde çalışmak isteriz.

 

 

İç Mimarlara Özel 1