Baskılı Stor Perde

Baskılı Stor Perde.

Store Perde Koleksiyonu

Stor Perde koleksiyonu benzersiz desen ve renk ile birçok tül ve kumaş çeşitlerinden ışık geçirmeyen Blackout kumaşlara kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Kaliteli bir stor perdenin etek bitiş çıtası Alüminyum olmalı, yazları dışarıdan gelen güneş ısısı kışın ise kalorifer peteğinden gelen ısıdan deforme olmaz aynı zamanda alüminyum olması stor perde ağırlık oluşturacağı için Kumaşındaki dalgalanma gibi sorunların önüne geçer.

Kaliteli bir Stor perde mekanizma kafa takımları metal olmalıdır.

Stor perde mekanizma kafa takımları metal olmalı stor perde aşağı yukarı hareketli olduğu için ve aynı zamanda makadamdaki ısı değişikliklerinden etkilenmeden  uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kaliteli bir Stor perde Kumaşı saran boru Alüminyum boru ve çapı 32 mm olmalıdır enleri 200 cm geçen perdelerde kullanılan ölçüye ve kumaş ağırlığına göre 38 mm ve 47 mm çapında Jumbo boru kullanılır.

Stor perde  etek çıtası plastik olmamalıdır Yazın güneş ısısı kışın kalorifer peteğinin ısısı plastik aksamın deformasyonuma sebep olur ve etek çıtası bombe yapar bu sebeplerde stor kumaşında dalgalanmalar olur dalgalanma olan oluşan stor perde mekanizmanın kenarlarına sürtünme ve kenar iplikleri atmaya başlar.
Stor perde mekanizma kafa takımları plastik olmamalı stor perde aşağı yukarı hareketli olduğu için aynı zamanda mekadandaki ısı değişiklikleri plastik aksamın çabuk yıpranmasına ve stor perdenin arızalanmasına sebep olur.

İletişim

Store Perde Hakkında Sorularınız mı var?

Hareketli mekanizması sayesinde dışarıdan gelen ışığa istenilen olanda ayarlanabilmesi istenilen ışık miktarını kontrol edilebilmesi ile öne çıkan bir perde.
Stor perde Sistemleri, Kalitesi, sağlamlığı, kullanım kolaylığı ile kullanıcıya avantaj sağlamaktadır.

Dilerseniz hemen 0312 241 72 72 no’lu telefondan bize ulaşarak uygulamak istediğiniz alanın bildirebilir ve fiyat konusunda bilgi talep edebilirsiniz.