Modern Perde

Modern Perde

Model Perde Koleksiyonu

Modern perde; çağdaş tasarım ve genellikle nötr renkleri içeren modern bir tarzdır. Temiz çizgiler ve doğal malzemeler tercih edilen modern perdeler, sadeliği ve klasik zarafeti ile popülerdir.

Modern perdeler ile kombin edilebilen stor perde modelleri, özellikle modern mutfak tasarımları içerisinde kendine geniş bir şekilde yer buluyor. Stor perdelerin otomatik özellikleri olanların dışında tamamen manuel özellikleri olanlar, elle katlananlar da vardır. Bunları ipler ile bağlayabilir veya kopça gibi şeylerle tutturabilirsiniz. Modern mutfak perdeleri genel olarak eskiden olduğu gibi renkli ve canlı desenli değil daha sadedir. Sade bir perde kullanımı mutfağınızın tasarımı nasıl olursa olsun o perdeyi rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlar. Modern mutfak perdesi seçimlerinizde stor perde ile kombinleyebilir, özgün tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Salonda tercih edeceğiniz modern perde modelleri için, odanızın büyüklüğü ve duvar dekorasyonunuza göre karar vermelisiniz. Odada yer vereceğiniz mobilyaların renkleri, zeminde tercih edeceğiniz parke, duvar dekorasyonu… Evet, salonunuzun büyüklüğü dekorasyon ile ilgili pek çok kararınızı doğrudan etkileyebiliyor. Yani “Salon perdesi neye göre seçilir?” sorusunun cevaplarından biri de salonunuzun büyüklüğü. Yoğun desenli perdeler küçük salon dekorasyonu için pek uygun seçimler olmayabilir. Eğer küçük bir eviniz varsa kısa ve az desenli ya da tek renk perdeleri tercih edebilirsiniz.

 

Küçük salonlar için ince kumaşlı, “uçuş uçuş” diye tabir edilen kumaştaki perdeler daha uygun olabilir. Çünkü kalın kumaşlı kumaşlar alanın daha hantal görünmesine sebep olabiliyor.

Modern perdeleri; zebra – stor – tül – fon gibi perde modelleri ile tercih edebilirsiniz.

Modern Perde kolleksiyonumuzu incelemek ve dokunarak hissetmek için sizleri Showroom’umuza bekliyoruz.

İletişim

Sorularınız mı var?

Modern Perde fiyatları, ürün cinsine ve türüne göre değişiklik göstermektedir.

Pile Perde, rekabetçi fiyatları ile projelerinizi sorunsuz şekilde tamamlamanızı sağlar

Dilerseniz hemen 0312 241 72 72 no’lu telefondan bize ulaşarak uygulamak istediğiniz alanın ölçülerini bizimle paylaşabilir ve fiyat konusunda bilgi talep edebilirsiniz.

Sorularınız ve Bilgi için