Rustikli Perde

Rustikli Perde

Model Perde Koleksiyonu

Perdeler, kornişe veya rustiğe uygulanabilir. Her pile modelinin uygulaması rustiğe uyarlanabilir. Rustiklerin klasik ve modern birçok çeşidi vardır. Renk konusunda da geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bu açıdan, rustik kararı perdenin tarzından çok mekanın uygunluğu gözetilerek verilir.

Perde uygulanacak pencerenin bulunduğu duvarda kartonpiyer var ve korniş için yer bırakılmış ise rustik uygulaması önerilmez. Rustik için kartonpiyerin duvara boşluksuz uygulanmış olması ve tercihen ince olması gereklidir.

Rustik uygulaması yüksek tavanlı mekanlarda daha estetik durur.

Standartların altında bir tavan yüksekliğiniz var ve pencere eni yüksek ebatta ise rustik uygulaması tavanı çok daha düşük gösterecektir.

Rustikler uygulanırken tavandan veya duvardan montaj yapılabilir. Duvardan montaj yapılırken; pencerenin en üst noktasına veya tavanın arasında kalan duvar boşluğunun ortasına uygulama yapılmamalıdır. Tavana yakın şekilde yüksekten uygulama yapılması. mekanı ferah gösterecektir.

İletişim

Sorularınız mı var?

Rustikli Perde fiyatları, ürün cinsine ve türüne göre değişiklik göstermektedir
Pile Perde, rekabetçi fiyatları ile projelerinizi sorunsuz şekilde tamamlamanızı sağlar

Dilerseniz hemen 0312 241 72 72 no’lu telefondan bize ulaşarak uygulamak istediğiniz alanın ölçülerini bizimle paylaşabilir ve fiyat konusunda bilgi talep edebilirsiniz.

Sorularınız ve Bilgi için