Çocuk Perde

Çocuk Perde

Model Perde Koleksiyonu

Perdelere Masalsı Bir Dokunuş…

Pile Perde Çocuk Koleksiyonumuz; çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği için tüm gereklerin düşünüldüğü, tamamı antibakteriyel olan, geniş tarz ve model çeşitliliğine sahip özel bir koleksiyondur.

Çocuklarınızın oyun ve çalışma zamanını geçirdikleri odaları, dikkat becerilerini geliştirmeleri ve kendilerini keşfetmeleri açısından önemlidir. Bizim hedefimiz, onlara ait bu özel alana masalsı bir dokunuş ekleyerek, yaratıcılıklarını uyandırmada olumlu bir etki yaratmak ve gelişimleri için en önemli faktörlerden biri olan uyku zamanlarını konforlu geçirmelerini sağlamaktır.

Güvenli tasarım özellikli çocuk koleksiyonumuzda, perde zincir ve kordonlarını çocukların erişemeyecekleri şekilde duvar veya pencere çerçevelerine sabitleyen, perde kitleri bulunmaktadır.

Bu aparatlar ile perdelerin çocuklar için risk oluşturabilecek kısımları yüksek yerlere sabitlenerek onlar için güvenli ortam oluşturulur.

Çocuklarınızın hayal dünyasını geliştiren yüzlerce desen, çizgi kahraman ve oyuncaklı geniş ürün yelpazesiyle Pile Perde, yüksek kalite standardında olan çocuk koleksiyonunu sizlerin beğenisine sunmaktadır.

İletişim

Sorularınız mı var?

Çocuk Perde fiyatları, ürün cinsine ve türüne göre değişiklik göstermektedir.

Pile Perde, rekabetçi fiyatları ile projelerinizi sorunsuz şekilde tamamlamanızı sağlar

Dilerseniz hemen 0312 241 72 72 no’lu telefondan bize ulaşarak uygulamak istediğiniz alanın ölçülerini bizimle paylaşabilir ve fiyat konusunda bilgi talep edebilirsiniz.

Sorularınız ve Bilgi için