Karartma(Blackout) Stor Perde

Karartma Perde.

Store Perde Koleksiyonu

Karartma Stor Perde (Blackout) mekanik sistem perdeler, içerisinde kullanım şeklinin pratikliği ve ürün çeşitliliği nedeniyle en çok tercih edilen iç cephe mekanik perde sistemidir. Benzersiz desen ve renk doku ile birçok kumaş çeşitleri mevcuttur her ortama uyum sağlayan çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Genellikle ihtiyaca yönelik kumaş seçenekleri tercih edildiği gibi mimari ve dekorasyon amaçlı uygulamalarda mekanlara farklılık katmaktadır.

Karartma(Blackout) Stor Perde güneş ışınlarını, sokak lambalarını ve diğer ışık kaynaklarının dışarıdan içeriye sızmasını %100 engeller. Güneş ısısı yada soğuğa karşı koruyup maksimum seviye de ısı yalıtımı sağlar.

Perde mekanizmaları manuel yaylı, zincirli mekanik sistem ve uzaktan kumandalı sistemler olarak istediğiniz model ve ölçüde uygulanabilmektedir. Kartonpiyerli alanlarda açık kasa, kartonpiyer olmayan alanlarda seçilen kumaş rengine göre kapalı kasa olarak da uygulanabilir.

Ürünün Avantajları

  • Basit mekanizması sayesinde minimum arıza sorunu çıkaran perde sistemleridir.
  • Karartma (blackout) stor perdeler gün ışığını %100 engellediği için uyku kalitenizi artırır ve mahremiyetinizi korur.
  • Okul ve iş yerlerinde yapılacak sunum veya slayt gösterimleriniz için bulunduğunuz ortamı karartarak daha kullanışlı ve verimli hale getirir.
  • Ev ve ofis uygulamalarına uygundur, tüm mekânlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
  • Güneşin yıpratıcı etkisine karşı son derece dayanıklı olan kumaşlar değişen ışık ve ısı kontrol özellikleri ile son derece kullanışlı ve uzun ömürlüdür.
  • Özellikle bakım gerektirmeyen ve temizliği kolay olan perde sistemlerindendir.
  • Mimari ve dekorasyon amaçlı her türlü kullanıma uygundur.
  • Hareketli mekanizması sayesinde dışarıdan gelen gün ışığını kontrol edebilebilir.
  • Suya dayanıklı özel screen kumaşlar ve pvc tercih edildiğinde mutfak, banyo ve kapalı havuz gibi tesislerde de rahatlıkla kullanılabilir.
  • İstenilen renk ve ölçüde tasarlanabilir.

Kullanım Alanları

Özellikle uyku kaliteniz için yatak odalarında sıkça kullanıldığı gibi çocuk odaları, kreşler, ofis ve toplantı salonlarında da sıkça kullanılmaktadır.

İletişim

Karatma(Blackout) Stor Perde Hakkında Sorularınız mı var?

Karartma Stor Perde (Blackout) fiyatları,ürün cinsine ve türüne göre değişiklik göstermektedir

Pile Perde, rekabetçi fiyatları ile projelerinizi sorunsuz şekilde tamamlamanızı sağlar

Dilerseniz hemen 0312 241 72 72 no’lu telefondan bize ulaşarak uygulamak istediğiniz alanın ölçülerini bizimle paylaşabilir ve fiyat konusunda bilgi talep edebilirsiniz.