Kruvaze Perde

Kruvaze Perde

Model Perde Koleksiyonu

Kruvaze perde; tül perdelere ek olarak dikilen ve iki kanattan meydana gelen ve bunun yanında mekanizmalı ya da mekanizmasız çekilen ipleri ile büzüşerek estetik bir görünüm ortaya koyan perde çeşidi olarak tanımlanır. Bu modelin arkasında güneşlik olarak daha çok stor perde çeşitleri kullanılır.

Salonlarda, yatak odalarında ve oturma odalarında genelde çok yaygın olarak tercih edilen kruvaze perdelerin mekanizmalı kruvaze perdeler, mekanizmasız kruvaze perdeler, yalancı kruvaze perdeler şeklinde üç farklı modeli vardır. Mekanizmalı kruvaze perde modellerinde seçmiş olduğunuz tül, düz tül olarak veya dilimli olarak dikilir ve kornişe asılan bir makara mekanizması ile istenildiğinde ipi çekilerek büzüşen bir perde modelidir.

 

Kruvaze perde modelleri kullanıldıkları yere zarafet kazandıran, estetik olarak göz kamaştırıcı dekorasyonlara imza atmanızı sağlayan perde modelleridir. Mobilyalar ile uyumlu renklerde seçilen kruvaze perde modelleri hem evinizin daha zarif olmasını sağlar hem de kruvaze perdenin ışıltısını evinize yansıtır.

Kullanışlı kruvaze perdeler, istenilen ölçülere göre dikilebilir. Tül perde üzerinde çok şık ve estetik durur. Kruvaze perde modelleri, düz tül perdeler için de kullanılabilecek özelliktedir. Özellikle Fransız tül perdeler ya da güpür tül perdeler ile rahatlıkla kullanılabilir.

Kruvaze Perde Temizliği Nasıl Yapılır?
Kruvaze perde temizliği;
çamaşır makinanızın yıkama kapasitesine göre yapılabilir. Örneğin; 5-6 kg kapasiteli çamaşır makinesinde kruvaze perde yıkanmaz. Minimum 8-10 kg arası olması gerekir. Ayrıca kruvaze perde temizleme için gerekli bilginiz olması gereklidir. Perde sökme ve takma işlemi biraz meşakkatlidir ve risk içerir. Mekanizmadaki iplerin karışması, yerinden çıkması ve kopması durumunda sizi uğraştırabilecek bir perde modelidir kruvaze.

 

Yalancı kruvaze perde; kruvaze perdelerin bir başka modeli de yalan kruvaze perdelerdir. Bu perdelerde tül ile dikim yer almaz. Ayrıca satılır ve bunun yanında kornişe bağlı olan kruvaze perde özelliği taşır. Ayrıca bu perde modellerinde güneşlik ya da tül gibi üçüncü perde olarak büzüştürülmüş şekilde satılan ve açılmayan perdeler bulunur. Kruvaze perdelere benziyor olsa da bu perde modelleri içerik olarak kruvaze perde değildir.

İletişim

Sorularınız mı var?

Kruvaze Perde fiyatları, ürün cinsine ve türüne göre değişiklik göstermektedir
Pile Perde, rekabetçi fiyatları ile projelerinizi sorunsuz şekilde tamamlamanızı sağlar.

Dilerseniz hemen 0312 241 72 72 no’lu telefondan bize ulaşarak uygulamak istediğiniz alanın ölçülerini bizimle paylaşabilir ve fiyat konusunda bilgi talep edebilirsiniz.

Sorularınız ve Bilgi için