METAL ZİNCİR PERDE SEPERATÖR

Metal Perde Zincir Seperatörler

Metal Zincir Perde;  ev ve iş yeriniz de dekoratif iç mekanlar oluşturmak için lüks, güzel ve zarif perde çözümleri sunar.

Mekanlarınız için profesyonel tasarımlar oluşturuyor ve sizlere sunuyoruz. Pencerelerinizin veya kapılarınızın büyüklüğüne ve genişliğine göre yapacağımız uygun metal zincir perde projeleri oluşturuyoruz. Proje alanınıza göre özelleştirilebilir ve uygulanabilir. İstediğiniz ideal dekorasyonu Pile Perde kalitesi ve güvencesiyle yaratabilirsiniz.

Pile Perde, vizyonunu gerçeğe dönüştürmek isteyen mimarlar ve tasarımcılar için ideal bir çözüm ortağıdır. Perdemiz; konut, restoran, otel, perakende mağaza, spa, salon, ofis veya diğer ticari alanlarda yaratıcı uygulamalar için mükemmel mimari tasarımlar sunmaktadır. Bölme olarak kullanacağın mekanlarınızda, kapalılık hissi vermeden çözüm üreten şık ve dokoratif perde modelidir.

Metal Zincir Perde koleksiyonumuzu, önde gelen mimari çözüm ortağı ofislerimiz ile paylaştık ve bir çok mekanda oda ve alan bölücü olarak tercih edildi.

Metal Zincir Perde fiyatları, ürün cinsine ve türüne göre değişiklik göstermektedir.

Pile Perde, rekabetçi fiyatları ile projelerinizi sorunsuz şekilde tamamlamanızı sağlar.

Fiyat bilgisi için müşteri danışma hattı

Tel: +90 312 241 72 72

Arayabilir ya da siparis@pileperde.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz

Sorularınız ve Bilgi için