Görmezden Gelemeyeceğiniz Ev Tekstil Ürünleri: Perdeler

Görmezden Gelemeyeceğiniz Ev Tekstil Ürünleri: Perdeler

Eğer yeni bir eve taşınmayı planlıyorsanız veya odanızı yenilemek istiyorsanız görmezden gelemeyeceğiniz bir şey var; perde…

Hayalinizdeki eve taşınıyorsanız veya evinizi yenilemeyi planlıyorsanız, görmezden gelemeyeceğiniz perdeler, odanızın havasını bir anda değiştirebilir ve estetiğini artırabilir. Günümüzde oldukça popüler olan boncuklu perdelerden klasik modellere kadar birçok seçenek Çayyolu perdeci piyasasında mevcuttur. Perdeler, hafif ve havadar kumaşlardan cesur baskılara, şeffaf kumaşlardan ağır opak seçeneklere kadar çeşitlilik gösterir, kısacası perdede seçenekler sonsuzdur.

Çayyolu Perdeciden Hangi Perdeyi Satın Alacağınıza Karar Vermenize Yardımcı Olacak Birkaç İpucu

Bir perdenin kumaşı çok önemlidir. İnce dantellerden hafif pamuklu kumaşlara, orta ağırlıktaki kumaşlardan ağır kadifelere kadar birçok seçenek arasından tercihte bulunabilirsiniz. Kumaşınızı seçerken aklınızda bulundurmanız gereken iki faktör vardır. Bunlardan ilki içeri pencerenizden içeri girmesini istediğiniz gün ışığı miktarı, ikincisi ise odanızın genel dekorudur. Çayyolu perdeci piyasasından satın alacağınız perdelerinizin rengi, mobilyaların geri kalanıyla ideal olarak eşleşmelidir. Hoş bir görünüm elde etmek için, duvarlarınız ile uyumlu olan rengi seçin. Perdelerin odak noktası olmasını istiyorsanız, mobilya ve duvarlarla zıt bir renkte perde seçin.

Çayyolu Perdeci Piyasasında Bulunan Perdelerin Uzunluk ve Genişlik Oranları

Günümüzde tam olarak zemin seviyesine düşen perdeler modadır. Romantik bir görünüm için birkaç santim daha uzun perdeleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz varsa zeminden birkaç santim yukarıda olan perdeleri seçebilirsiniz. Perdenin genişliği, pencere camının veya kapının genişliğine bağlı olarak değişir. Eğer perdenizi doğrudan güneş ışığı alan bir pencereye asacaksanız daha opak kumaşlardan üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece perdeniz daha uzun süre dayanabilir. Astarlı perdeler, tülü ağırlaştırdığı için günümüzde güneşlik ve tül perdeler ayrı ayrı kullanılır. Bu nedenle Çayyolu perdeci piyasasından tercih edeceğiniz perdelerde şıklık kadar işlevselliğe de özen göstermelisiniz.

Çayyolu Perdeci Sektöründeki Perdeler

Çayyolu bölgesinde ikamet edenler, Çayyolu perdeci showroomlarında aradıklarını kolayca bulabilir. Perdenin merkezi haline gelen Çayyolu bölgesi, farklı renk, desen ve kumaş seçeneklerinden oluşan zengin ürün gamıyla herkese ve her keseye hitap eder. Ücretsiz keşif ve montaj hizmeti de sunan perdecilerde, kararsız hane sakinleri için iç mimarların önerileri devreye girer. İç mekanların görünümünü önemli ölçüde değiştiren perdeler, bu özellikleri ile oldukça popülerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*